Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych przy budynku Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Sopocie wraz z zakupem, dostawą i montażem
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00157163
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00157163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-30 10:12
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b0ea04e-9d69-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5851072545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00157163 z dnia 2023-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych przy budynku Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Sopocie wraz z zakupem, dostawą i montażem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221161657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolberga, 8
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-881
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole12@sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przedszkole12.sopot.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b0ea04e-9d69-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych przy budynku Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Sopocie wraz z zakupem, dostawą i montażem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b0ea04e-9d69-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00092012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.01.PS.2023.IK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych polegających na budowie windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych przy budynku Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Sopocie wraz z zakupem, dostawą i montażem.
2. Przedmiot umowy realizowany będzie w ramach Umowy nr WRR/000391/11/D o zaliczkowe dofinansowanie projektu ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B zawartej dnia 7 października 2022 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia to: 442 396,59 PLN brutto.W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia:
LIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, PAWIA 51/72, 01-030 Warszawa, cena 674 040,00 PLN,
zaś Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do kwoty złożonej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 674040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |