Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo – powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 53.

Gmina Środa Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00157696
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00157696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-30 12:17
Lokalizacja
Środa Śląska, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-486d0bfa-cee2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9131500156
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00157696 z dnia 2023-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo – powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 53.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://srodaslaska.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo – powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 53.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-486d0bfa-cee2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-14/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

A) Budowę wewnętrznych instalacji gazu.
Budowa instalacji gazu od zasuwy gazowej zlokalizowanej w pasie drogowym przed budynkiem do podejść do gazomierzy w ilości 6 szt. zaplanowanych na parterze budynku w klatce schodowej. Po wykonaniu podejść do gazomierzy należy wkręcić zaślepki gwintowane.
Rodzaj materiału i urządzeń, średnice rur oraz technikę łączenia rur gazowych, wykonać należy zgodnie z dokumentacja projektową oraz specyfikacją wykonania i odbioru robót. Po wykonaniu robót przeprowadzić należy próbę szczelności instalacji oraz sporządzić stosowny protokół z przeprowadzonej próby. Po wykonaniu robót ziemnych należy odtworzyć chodnik z kostki granitowej oraz nawierzchnię asfaltową na gorąco.
B) Budowa instalacji odprowadzającej spaliny oraz doprowadzającej powietrze. Wykonać należy za pośrednictwem dwupłaszczowego, systemowego przewodu spalinowego-powietrznego ze stali kwasoodpornej o średnicy przewidzianej w dokumentacji projektowej lub o średnicy dostosowanej do modelu kotła oraz wymagań odnośnie maksymalnej wysokości przewodu. Przewody spalinowo - powietrzne należy zamontować jako niezależne przewody kominowe systemowe zgodnie z dokumentacja projektową.

C) Wentylacja.
Wykonać należy za pośrednictwem niezależnych przewodów kominowych – systemowych, zgodnie z dokumentacją projektową. Przewody wentylacyjne muszą być izolowane i zaopatrzone w odskraplacze.
D) Roboty Budowlane i wykończeniowe.
Należy wykonać roboty dekarskie polegające na rozebraniu i ponownym ułożeniu dachówki karpiówki oraz wykonaniu systemowych obróbek kominów wentylacyjnych i spalinowo – powietrznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45000000-7 - Roboty budowlane

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu. Ogłoszenie zostało opublikowane 14.03.2022 pod nr 2023/BZP 0013564/01. Informacja dodatkowa została dodatkowa zawarta w tym polu ponieważ numer ogłoszenia nie jest nadawany automatycznie.
2023-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane