Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pruchniku
Gmina Pruchnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00157815
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00157815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-30 12:42
- Lokalizacja
- Pruchnik, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93a35d2d-c2fb-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 7922033885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00157815 z dnia 2023-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pruchniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruchnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Pruchnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-560
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166236113
1.5.8.) Numer faksu: 166236125
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@gminapruchnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruchnik.bip.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminapruchnik.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pruchniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93a35d2d-c2fb-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031395/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont boisk sportowych i zaplecza „ORLIK 2012”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136222
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ 271/9/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164857,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko ORLIK 2012” w Pruchniku". Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określono w dokumentacji SWZ, w tym m.in. w załączniku nr 8 do SWZ dokumentacja techniczna, Kosztorysie ofertowym (EXCEL do WYCENY – 1 arkusz) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, który Wykonawca winien wycenić i dołączyć do oferty. Wykonawca odpowiedzialny jest za wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, poleceniami nadzoru inwestorskiego z zachowaniem zasad wiedzy technicznej, obowiązującymi w tym zakresie normami, przepisami, zezwoleniami. Ponadto Zamawiający zaleca, aby na czas realizacji
zamówienia Wykonawca ustanowił kierownika budowy, o którym mowa w paragrafie 11 załącznika nr 2 do SWZ. Informacje w zakresie rozwiązań równoważnych zawarto między innymi w SWZ w Rozdziale III.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko ORLIK 2012” w Pruchniku zostanie dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko-ORLIK 2012”. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostaną, przyznane lub Skarb Państwa - Ministerstwo Sportu i Turystyki czy Gmina Pruchnik odstąpią od realizacji umowy. Z efektów realizacji przedmiotu umowy będą mogły korzystać również osoby ze szczególnymi potrzebami, w tym defaworyzowane.2. Termin wykonania zamówienia: do 3,5 miesiąca od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do 17 sierpnia 2023 roku.
| 2023-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |