Budowa sieci wodociągowej oraz przepompowni ścieków sanitarnych na terenie Gminy Łysomice
GMINA ŁYSOMICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00157955
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00157955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-30 13:08
- Lokalizacja
- Łysomice, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05266545-82bf-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8792593527
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00157955 z dnia 2023-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej oraz przepompowni ścieków sanitarnych na terenie Gminy Łysomice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁYSOMICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 8
1.5.2.) Miejscowość: Łysomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-148
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lysomice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lysomice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej oraz przepompowni ścieków sanitarnych na terenie Gminy Łysomice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05266545-82bf-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017895/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa sieci wodociagowej oraz przepompowni ścieków sanitarnych na terenie gminy Łysomice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00514744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gm. jako podm zam. jest jedn. sekt. finan. publ., która posiada 100% udzi. w spółce ZUK Łysomice Sp. z o.o. w Gostk. Jako
jedyny wspól. odgrywa decyd. rolę w zakr. jej cel. strateg., obszar. działal., co znaj. swoje odzwier. w akcie założ. sp. (akt
notar. z dnia 30.12.2016 r. Rep. A nr 3021/2016). Ponadto 90% działal. spółki dot. zadań powie. jej przez Gm. w ram. aktu
założy. Spó. wyk. zad. gm. w oparciu o mająt. należ. pośred. lub bezpośred. do niej. Do zad. tych nale. przede wszyst.
zaopat. w wodę, zapew. odprow. ścieków, działal. usług. zw. z zagosp. teren. zielon., rob. zw. bud. dróg i całorocznego
utrzym. ulic, chodni., parking., sprzątanie. W ram. realiz. zadań Sp. otrzy. od Gm. rekompensa pieniężną lub pobiera
bezpośred. od odbior. opłaty, które stano. to przychody w ponad 90% ogólne, cał. przychody sp. ZUK nie ma udzi. kapit.
prywatn. Przedst. stan fakt. wyczer. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 Pzp, na podst. któr. możl. jest udziel.
zamów. pub. własnej spółce.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.31.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej na terenie miejscowości Ostaszewo. Potrzeba budowy sieci wodociągowej wynika z konieczności dostawy odbiorcom wody jakości odpowiadającej Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 1989) w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Sieć wodociągowa ma zapewnić dostawę wody dla potrzeb konsumpcyjnych i sanitarnohigienicznych w w/w miejscowości.
Zakres zamówienia obejmuje:
I. Miejscowość Ostaszewo:
• zaprojektowanie i budowę sieci wodociągowej oraz przyłączenie (przepięcie) istniejących przyłączy do nowego wodociągu,
• wymiana wodomierzy odbiorców.,
• montaż wodomierzy głównych.
II. Miejscowość Łysomice ul. Kanałowa:
• przebudowa zbiornika przepompowni ścieków,
• wymiana całego osprzętu.
III. Miejscowość Ostaszewo:
• przebudowa zbiornika przepompowni ścieków,
• wymiana całego osprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych Łysomice Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792688794
7.3.4) Miejscowość: Gostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-148
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2456000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-03-23 do 2023-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |