Dostawa nawozów dla IUNG PIB, RZD Borusowa w podziale na 2 części zamówienia.
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00158238
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-30 14:08
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozyNawozy azotowe
Wykonawcy
2 przyznane
WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNATarnów, PL
276 483,97 PLNWIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNATarnów, PL
276 483,97 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.