Sukcesywna dostawa płyt CD i DVD oraz kopert na płyty
NARODOWY INSTYTUT KARDIOLOGII STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00158486
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-30 15:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008525
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nośniki do przechowywania
Wykonawcy
2 przyznane
"KOMERS" D.K. KURPIEL SPÓŁKA JAWNAJELENIA GÓRA, PL
14 022 PLN"KOMERS" D.K. KURPIEL SPÓŁKA JAWNAJELENIA GÓRA, PL
14 022 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.