„Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku” w ramach zadania pn. „Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych”
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00158722
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00158722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-31 07:47
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73842600-b2ad-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00158722 z dnia 2023-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku”
w ramach zadania pn. „Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku”w ramach zadania pn. „Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73842600-b2ad-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00158722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 „Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku ” w ramach zadania pn. „Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106902
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 27/BZP-U.510.24/2023/EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1679979,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Naprawa i zabezpieczenie trzech tuneli w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku” w ramach zadania pn. „Modernizacja drogowych obiektów inżynieryjnych”.
W ramach przedmiotowej inwestycji przewiduje się naprawę uszkodzeń i zabezpieczeń dwóch tuneli drogowych i przejścia podziemnego dla pieszych oraz rowerzystów zlokalizowanych w ciągu Drogi Zielonej w Gdańsku.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym m. in. następujące elementy:
1) wykonanie zabezpieczenia ekranami ochronnymi przed spadającymi kamieniami tłucznia z podtorza;
2) naprawa powierzchniowa pionowych powierzchni gzymsów i uszkodzenia dylatacji;
3) wykonanie drenażu odwodnienia na obiekcie wraz z izolacją, wykonanie nawierzchni na belce gzymsowej oraz wykonanie elementów związanych z odprowadzeniem wody z drenażu poza obiekt;
4) organizacja ruchu kolejowego poprzedzonego zawarciem umowy z PKP i SKM;
5) organizacja ruchu drogowego poprzedzona projektem tymczasowej etapowej organizacji ruchu.
Celem realizacji zadania jest naprawa uszkodzeń i zabezpieczenia obiektu w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu kolejowego, drogowego oraz bezpieczeństwa ruchu rowerowego i pieszego.
Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy będzie konieczne wykonanie innych czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to wykonawca wykona te roboty i czynności oraz uzyska niezbędne zgłoszenia, decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez wykonawcę wszystkich robót, które okażą się konieczne dla wykonania zadania określonego powyżej, a także wykonanie dokumentacji odbiorowej i wszelkich dokumentów wymaganych umową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45232460-4 - Roboty sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 24 396 277,81 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 955 000,00 zł brutto, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24396277,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24396277,81 PLN
| 2023-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |