Wykonanie prac ogrodniczo porządkowych na wybranych terenach zielonych w Mieście Piastowie, zgodnie z dokumentacją powykonawczą i operatami pielęgnacyjnymi

Gmina Miasto Piastów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00158905
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00158905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-03-31 09:04
Lokalizacja
Piastów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-806d72d6-cecc-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5342283759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi ogrodniczeRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00158905 z dnia 2023-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie prac ogrodniczo porządkowych na wybranych terenach zielonych w Mieście Piastowie, zgodnie z dokumentacją powykonawczą i operatami pielęgnacyjnymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Piastów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 2

1.5.2.) Miejscowość: Piastów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-820

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@piastow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piastow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-806d72d6-cecc-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac ogrodniczo porządkowych na wybranych terenach zielonych w Mieście Piastowie, zgodnie z dokumentacją powykonawczą i operatami pielęgnacyjnymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-806d72d6-cecc-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00158905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034459/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Prace porządkowo - ogrodnicze na wybranych terenach zielonych w Mieście Piastowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Przedmiotem zamówienia części I jest wykonanie prac ogrodniczo porządkowych w parkach: zespół parkowy przy ul. 11 Listopada, Park im. Bogny i Jerzego Sokorskich, Zieleniec przy ul. Warszawskiej, Park przy ul. St. Kostki, ul. Bohaterów Wolności – teren przy Willi Millera

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 138888,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia części II jest wykonanie prac ogrodniczo porządkowych przy pomnikach i terenach zielonych wokół pomników: Część II A: skwer im. prof. hm. Aleksandra Kamińskiego „Kamyka” przy skrzyżowaniu ul. J. Dąbrowskiego i ul. Wojska Polskiego, miejsce pamięci na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i ul. Bohaterów Wolności; Część II B: Plac Słoneczny, Plac Zgody, park przy ul. J. Sowińskiego, zieleniec przy SP nr 3 – Al. Tysiąclecia, ul. E. Orzeszkowej /Harcerska

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 138888,89 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia części III jest wykonanie prac ogrodniczo porządkowych – pasy drogowe: ul. E. Orzeszkowej, ul. H. Sienkiewicza, ul. Harcerska/ul. Kosińskiego, ul. Ks. J. Popiełuszki, ul Sowińskiego, Al. Tysiąclecia, Al. Wojska Polskiego, Rejon wiaduktu im. Gen. Okulickiego, ul. Warszawska odc. Wschodni

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 138888,89 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia części IV jest wykonanie prac ogrodniczo porządkowych – place zabaw i siłownie plenerowe: ul. Popiełuszki, ul. Wysockiego, ul. Warszawska, ul. Dworcowa, ul. 11 Listopada

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 92000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 6) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku, poz. 1710 ze. zm.) tj. „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego (…)”.
uzasadnienie
Wada w prowadzonym postępowaniu ma nieusuwalny charakter. Po stronie Zamawiającego zachodzi konieczność zmiany dokumentacji przedmiary, która powoduje jego istotną zmianę.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 6) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku, poz. 1710 ze. zm.) tj. „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego (…)”.
uzasadnienie
Wada w prowadzonym postępowaniu ma nieusuwalny charakter. Po stronie Zamawiającego zachodzi konieczność zmiany dokumentacji przedmiary, która powoduje jego istotną zmianę.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 6) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku, poz. 1710 ze. zm.) tj. „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego (…)”.
uzasadnienie
Wada w prowadzonym postępowaniu ma nieusuwalny charakter. Po stronie Zamawiającego zachodzi konieczność zmiany dokumentacji przedmiary, która powoduje jego istotną zmianę.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 6) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku, poz. 1710 ze. zm.) tj. „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego (…)”.
uzasadnienie
Wada w prowadzonym postępowaniu ma nieusuwalny charakter. Po stronie Zamawiającego zachodzi konieczność zmiany dokumentacji przedmiary, która powoduje jego istotną zmianę.

2023-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi