Wykonanie moderniz. ewiden. gruntów i budynków dla Podniebyle, Piotrówka,Łączki Jagiellońskie,Łęki Strzyżowskie oraz wykonanie moderniz. osnowy geodezyjnej dla obr. ew. Głębokie, Ladzin,Łazy,Sieniawa
Powiat Krośnieński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00158907
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-31 09:05
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842377932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badań katastralnychUsługi badania glebyUsługi przygotowywania danychUsługi wprowadzania danych
Wykonawcy
5 przyznanych
ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH "PRYZMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
72 800 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH "PRYZMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
78 400 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH "PRYZMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
122 500,01 PLNMARIUSZ JANUSZLutcza, PL
81 057 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH "PRYZMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
72 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.