Usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń zawodowych przygotowujących do certyfikowanych egzaminów dla studentów/tek Akademii Pomorskiej w Słupsku 03/TP/2023
Uniwersytet Pomorski w Słupsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00158945
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-31 09:20
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8391028460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
4 przyznane
PAWEŁ KWASIKSzczecin,, PL
49 325 PLNMRCERTIFIED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
58 736,4 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
42 500 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
15 552 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.