Budowa integracyjnego placu zabaw w Miłomłynie - I etap

GMINA MIŁOMŁYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00056249
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00056249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-22 13:32
Lokalizacja
Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f95d738-2a43-4c47-a799-739671b60620
Identyfikator
7411979710
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie parków i placów zabawWyposażenie placów zabawWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

KLAUDIUSZ PÓŁTORAKPrzemyśl, PL · lot 0
586 206,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00056249 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa integracyjnego placu zabaw w Miłomłynie - I etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOMŁYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743686

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Twarda 12

1.5.2.) Miejscowość: Miłomłyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-140

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 89 642 58 01

1.5.8.) Numer faksu: 89 642 58 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@milomlyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milomlyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f95d738-2a43-4c47-a799-739671b60620

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa integracyjnego placu zabaw w Miłomłynie - I etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f95d738-2a43-4c47-a799-739671b60620

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00056249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa integracyjnego placu zabaw w Miłomłynie – I etap” planowanego do realizacji na działkach nr 315/2 i nr 316/7 w obrębie m. Miłomłyn, stanowiących własność Gminy Miłomłyn przy kompleksie zespołu budynków Szkoły Podstawowej w Miłomłynie przy ul. Pasłęckiej 15. W ramach niniejszego zadania przewiduje się wykonanie: integracyjnego placu zabaw wraz z urządzeniami i nawierzchnią bezpieczną poliuretanową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi dokumentacja techniczna, przedmiary robót- I etap, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z dokumentacją techniczną

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 586206,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 988387,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 586206,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Argon Klaudiusz Półtorak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951307262

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka121/86

7.3.4) Miejscowość: Przemyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 37-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 586206,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane