Budowa prefabrykowanego trzystanowiskowego garażu na samochody osobowo – dostawcze dla potrzeb pogotowia zawodowego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00159217
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00159217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-31 10:17
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4185bb32-b73b-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6260003820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00159217 z dnia 2023-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa prefabrykowanego trzystanowiskowego garażu na samochody osobowo – dostawcze dla potrzeb pogotowia zawodowego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023432
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chorzowska 25
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@csrg.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csrg.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.csrg.bytom.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa prefabrykowanego trzystanowiskowego garażu na samochody osobowo – dostawcze dla potrzeb pogotowia zawodowego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4185bb32-b73b-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00159217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00113051
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/1B/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199400 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa prefabrykowanego trzystanowiskowego garażu na samochody osobowo – dostawcze dla potrzeb pogotowia zawodowego Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160036,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160036,74 PLN
| 2023-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |