ŚWIADCZENIE W ROKU 2025 USŁUG CATERINGU – PRZYGOTOWANIE I DOSTAWA WYŻYWIENIA DLA DZIECI W WIEKU 7-15 LAT
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.STANISŁAWA MACZKA W BOGUCHWALE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00056264
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00056264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 13:34
- Lokalizacja
- Boguchwała, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f5526e6-800b-46d6-aea0-a12bf8ca175f
- Identyfikator
- 8131099931
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00056264 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE W ROKU 2025 USŁUG CATERINGU – PRZYGOTOWANIE I DOSTAWA WYŻYWIENIA DLA DZIECI W WIEKU 7-15 LAT
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.STANISŁAWA MACZKA W BOGUCHWALE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000266933
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Teodora Lubomirskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp.boguchwala@boguchwala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spboguchwala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f5526e6-800b-46d6-aea0-a12bf8ca175f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE W ROKU 2025 USŁUG CATERINGU – PRZYGOTOWANIE I DOSTAWA WYŻYWIENIA DLA DZIECI W WIEKU 7-15 LAT2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f5526e6-800b-46d6-aea0-a12bf8ca175f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00056264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634929
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZMPC/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w roku 2025 usług cateringu – przygoto-wanie i dostawa wyżywienia dla dzieci w wieku 7-15 lat.
3.2. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności:
1. Przygotowanie i dostarczenie dla uczniów szkoły maksymalnie 270 sztuk dziennie dań obiadowych ( II danie + kompot) z dniem zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 02.01.2025r.
2. Zatrudnienie osób do wydawania posiłków dla uczniów szkoły. Zatrudnione osoby do wydawania posiłków:
2.1 Dezynfekują ręce przed każdym wejściem do stołówki, gdzie przygotowywane są posiłki;
2.2 Myją ręce przed kontaktem z żywnością, która jest przeznaczona do bezpośredniego wyda-wania,
2.3 Odbierając przygotowane produkty zakładają rękawiczki oraz maseczki ochronne;
2.4 Wyrzucają rękawiczki i wszelkie opakowania, w których zostały dostarczone produkty do worka na śmieci
2.5 Wykonawca przekazuje odpady na własny koszt. Dodatkowo Wykonawca odpowiada za utrzymanie czystości w pomieszczeniu stołówki po spożytych posiłkach.
2.6. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia niezbędnej obsługi kelnerskiej oraz sprzętu cateringowego, zastawy stołowej (naczynia szklane lub porcelanowe oraz sztućce wykonane np. ze stali nierdzewnej). Zamawiający nie dopuszcza użycia naczyń, sztućców jednorazowego użytku.
3. Posiłki będą dostarczane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni wolnych od nauki w szkole w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym.
4. Zamawiający informuje, że planowanych jest 185 dni żywieniowych w okresie trwania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180347770
7.3.4) Miejscowość: Boguchwała
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |