Wykonanie elementów małej architektury wraz z budową boisk przy ul. Waligóry w Dziekanowie Leśnym, w Łomiankach – zad. 2021/28

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00159398
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00159398/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-31 10:58
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1c0d0c0-b420-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneObiekty rekreacyjneWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie usuwania glebyInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

AEROBAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWilkasy, PL · lot 0
589 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00159398 z dnia 2023-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie elementów małej architektury wraz z budową boisk przy ul. Waligóry w Dziekanowie Leśnym, w Łomiankach – zad. 2021/28

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie elementów małej architektury wraz z budową boisk przy ul. Waligóry w Dziekanowie Leśnym, w Łomiankach – zad. 2021/28

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c0d0c0-b420-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00159398

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 2021/28 Budowa i modernizacja boiska przy ul. Waligóry

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.09.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie elementów małej architektury wraz z budową boisk przy ul. Waligóry w Dziekanowie Leśnym, w Łomiankach w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa i modernizacja boiska przy ul. Waligóry” – zad. 2021/28.
2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Projekcie budowlanym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
3. Przedmiar robót należy traktować jako dokument dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
4. Roboty powinny być wykonane w następującym zakresie:
1) roboty przygotowawcze ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych oraz umieszczenie tablic ostrzegawczych,
2) wykonanie prac związanych z wytyczeniem lokalizacji urządzeń oraz nawierzchni,
3) usunięcie górnej warstwy ziemi urodzajnej z terenu wraz z wywozem urobku poza teren robót,
4) modernizacja boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy naturalnej oraz niezbędnym osprzętem wraz z wyznaczeniem linii do gry,
5) wykonanie warstw konstrukcyjnych boiska do piłki nożnej,
6) wykonanie nawierzchni boiska do kosza, nawierzchnia poliuretanowej typu „natrysk” na podbudowie z kruszywa kamiennego oraz warstwie stabilizującej ET grubości min. 3,5 cm) wraz z montażem obrzeży betonowych,
7) wykonanie warstw konstrukcyjnych boiska do kosza,
8) dostawa i montaż urządzeń siłowni plenerowej: orbitrek, biegacz,
9) dostawa i montaż elementów małej architektury: tablic informacyjnych (treść regulaminu i wygląd tablicy należy uzgodnić z Wydziałem Gospodarki Komunalnej), ławek betonowych, koszy na śmieci do segregacji odpadów, stołów rekreacyjnych, stołów do gry w tenisa stołowego i gier rekreacyjnych, stojaków na rowery, barierek,
10) budowa terenów utwardzonych z kostki betonowej i płyt chodnikowych,
11) demontaż i ponowny montaż solarnego słupa oświetleniowego,
12) demontaż i utylizacja istniejących bramek,
13) budowa oświetlenia,
14) wykonanie fundamentów kotwiących, umożliwiających montaż urządzeń siłowni plenerowej, kosza do gry w koszykówkę, bramek do piłki nożnej, piłkochwytów, ławek, tablicy regulaminowej, stołów integracyjnych, stolików rekreacyjnych, stojaków rowerowych, stołu do tenisa stołowego,
15) wykonanie ogrodzenia piłkochwytami boiska do piłki nożnej wraz z bramą na słupach (Zamawiający dopuszcza zmianę materiału słupów i zastrzałów piłkochwytów na stalowe zgodnie z atestami i certyfikatami określonymi przepisami prawa),
16) wykonanie ogrodzenia piłkochwytami boiska do kosza,
17) malowanie linii na nawierzchni boiska do kosza,
18) dostawa i montaż furtki w istniejącym ogrodzeniu wraz z wykonaniem dojścia długości ok. 1.5 m szer. 1,6 m z kostki betonowej w obrzeżach betonowych,
19) sadzenie krzewów żywopłotowtych,
20) przycięcie i usunięcie uschniętych i uszkodzonych drzew, gałęzi, krzewów oraz wykonanie cięć sanitarnych, korygujących, prześwietlających, formujących,
21) wykonanie trawników,
22) uprzątnięcie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 877949,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AEROBAT Sp.z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KAFFERO Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010774853

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2023-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane