Dostawa dwóch 9-osobowych samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym na wózku inwalidzkim
Powiat Drawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00159554
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-31 11:32
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2530305547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbMinibusyPojazdy opieki socjalnej
Wykonawcy
2 przyznane
POLMOTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
416 780 PLNPOLMOTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
416 780 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.