Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku.
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00159604
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00159604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-31 11:40
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48b2faea-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00159604 z dnia 2023-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48b2faea-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00159604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003537/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku” - POŻYCZKA JESSICA 2 NA REALIZACJĘ PROJEKTU REWITALIZACYJNEGO w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 6: Jakość życia, Działanie 6.2.: Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych .2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00129036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku – Budowa placu zabaw z elementami wodnego placu zabaw.
Zagospodarowanie przystani miejskiej jest kontynuacją zadania budżetowego, którego pierwszy etap ukończony został w 2022 r. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie elementu zagospodarowania przystani stanowiącego plac zabaw w tym urządzenia wodnego placu zabaw
wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej piaskowej, dostawę i montaż elementów zabawowych stanowiących wyposażenie placu zabaw, wykonanie schodów terenowych i podestu przy placu zabaw.
UWAGA zakres przedmiotu umowy obejmuje również, wykonanie wpięcia w istniejące przyłącze wodociągowe w celu uruchomienia pompy ręcznej stanowiącej wyposażenie placu zabaw. Dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych zawiera szerszy zakres prac, w tym już wykonany w 2022r. Zakres prac związany z wykonaniem placu zabaw będący przedmiotem niniejszego zamówienia określa przedmiar robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniona dokumentacja stanowiąca-załącznik Nr 1 do SWZ oraz istotne postanowienia umowy – załącznik Nr 2 do SWZ
Planowana inwestycja będzie realizowana w ramach programu: „Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku” - POŻYCZKA JESSICA 2 NA REALIZACJĘ PROJEKTU REWITALIZACYJNEGO w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 6: Jakość życia, Działanie 6.2.: Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Pułtusk unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Wszystkie złożone oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.| 2023-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |