„Przygotowanie i realizacja szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień (w tym uzależnień behawioralnych) wraz z obsługą logistyczną”
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00160114
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-31 13:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262380101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi e-learning
Wykonawcy
3 przyznane
FUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
117 000 PLNFUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
117 000 PLNFUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
234 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.