Zakup i dostawa środków ochrony roślin w 2023 roku
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00160253
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-31 14:07
- Lokalizacja
- Dębowa Góra, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby rolno-chemiczneRóżne nawozy
Wykonawcy
55 przyznanych
AMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
12 960 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
20 412 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
13 284 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
17 193,6 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
5167,8 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
8532 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
460,08 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
52 315,96 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
28 599,48 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
31 752 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
14 515,2 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
45 068,18 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
1890 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
32 017,95 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
20 979 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
3699 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
24 721,2 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
18 273,6 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
25 758 PLNSEBASTIAN ROMANOWSKILUBOLA, PL
4237,92 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
10 368 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
10 044 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
10 692 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
16 200 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
26 503,2 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
1339,2 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
19 187,28 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
6179,76 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
486 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
793,8 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
928,8 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
8187,48 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
14 364 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
4307,04 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
42 120 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
38 755,58 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
38 311,06 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
9323,64 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
7084,8 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
5604,5 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
28 620 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
7583 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
2943,86 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
2587,57 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
2587,57 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilno, PL
1241,7 PLNSEBASTIAN ROMANOWSKILUBOLA, PL
5063,69 PLN'AGROSIMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłedów, PL
13 867,2 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
9501,62 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
585,01 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
1035,72 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
293,4 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
1887,62 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
1783,94 PLNWIOLETTA MYSIEWICZZałuski, PL
3299,94 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.