Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00160567
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-31 16:39
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt peryferyjnyPlotery

Wykonawcy

3 przyznane

ATA SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
12 999,99 PLN
ATA SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
12 999,99 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
5405,85 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.