Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wraz z infrastrukturą techniczną w ramach projektu „Dostępna szkoła - innowacyjne rozwiązania (...)
Gmina Ustrzyki Dolne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00160762
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00160762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 08:16
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b573bddb-b67a-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6891190300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00160762 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wraz z infrastrukturą techniczną w ramach projektu „Dostępna szkoła - innowacyjne rozwiązania (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ustrzyki Dolne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika 1
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ustrzyki-dolne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustrzyki-dolne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ustrzyki_dolne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wraz z infrastrukturą techniczną w ramach projektu „Dostępna szkoła - innowacyjne rozwiązania (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b573bddb-b67a-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00160762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047118/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Dostępna szkoła – innowacyjne rozwiązania w kierunku przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00111216
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wraz z infrastrukturą techniczną
Roboty budowlane należy zrealizować w zakresie przedstawionym w dokumentacji projektowej (załącznik nr 11 do SWZ) oraz przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ - przedmiar robót (załączony jako materiał pomocniczy), obejmującym m. in. następujący zakres robót:
• Przebudowa węzłów sanitarnych, w tym wydzielenie na każdej kondygnacji nadziemnej WC dla niepełnosprawnych,
• Budowa windy zewnętrznej, obsługującej wszystkie kondygnacje nadziemne oraz inne prace budowlane wewnątrz i na zewnątrz, mające na celu eliminację barier architektonicznych w ramach dostosowania szkoły do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
• Dostosowanie budynku szkoły do wymogów ochrony ppoż, w tym wydzielenie stref pożarowych i lokalizację urządzeń ochrony ppoż.,
• Dostosowanie budynku do wytycznych określonych w standardach dostępności zgodnie z wymogami podręcznika modelu dostępnej szkoły (zawartym w załączniku nr 11 dokumentacja projektowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizacje zamówienia.Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.
| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |