wykonanie wiat śmietnikowych przy ul. Koziej, ul. Kotwiczników ul. Dzianej, w Gdańsku

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00056782
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00056782/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-22 14:38
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10da0f93-fafd-11ee-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWiatyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneMontaż konstrukcji metalowychInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania gleby

Wykonawcy

3 przyznane

JAKUB LIDZBARSKISzemudzkiej Hucie, PL · lot 0
115 998,47 PLN
JAKUB LIDZBARSKISzemudzkiej Hucie, PL · lot 1
2 269 913,89 PLN
JAKUB LIDZBARSKISzemudzkiej Hucie, PL · lot 2
132 000,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00056782 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie wiat śmietnikowych przy ul. Koziej, ul. Kotwiczników ul. Dzianej, w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10da0f93-fafd-11ee-b81b-aebd110f5279

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wykonanie wiat śmietnikowych przy ul. Koziej, ul. Kotwiczników ul. Dzianej, w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10da0f93-fafd-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00056782

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047077/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa wiat śmietnikowych w dzielnicy Śródmieście

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.41.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411401,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie (Część) 1 ul. Kozia (działka nr 39/4 obręb 89) – etap I
a) zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas robót budowlanych, zgodnie z załączoną decyzją Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków,
b) zapewnienie nadzoru służb EOP nad pracami w miejscach skrzyżowań i zbliżeń do kablowej sieci elektroenergetycznej,
c) wykonanie zabezpieczenia sieci kablowej SN rurami ochronnymi dwudzielnymi,
d) wykonanie robót ziemnych,
e) zabezpieczenie istniejących drzew na czas robót,
f) montaż płyt fundamentowych,
g) montaż kotew,
h) wykonanie licowania ścian płytami klinkierowymi elastycznymi,
i) wykonanie pokrycia dachu blachą trapezową,
j) montaż żaluzji,
k) montaż lampy solarnej LED,
l) montaż furtki wejściowej,
m) usunięcie gałęzi,
n) sadzenie pnączy,
o) ręczne wykonanie trawników dywanowych siewem,
p) dostarczenie kluczy do furtki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112100-9 - Wiaty

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.5.) Wartość części: 115998,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie (Część) 2 ul. Kotwiczników (działka nr 524/14 obręb 89)
a) zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas robót budowlanych, zgodnie z załączoną decyzją Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
b) wykonanie robót ziemnych,
c) wykonanie prac rozbiórkowych,
d) montaż płyt fundamentowych,
e) montaż kotew,
f) wykonanie licowania ścian płytami klinkierowymi elastycznymi,
g) wykonanie pokrycia dachu blachą trapezową,
h) wykonanie nawierzchni chodnika z płyt chodnikowych,
i) montaż żaluzji,
j) montaż lampy solarnej LED,
k) montaż furtki wejściowej,
l) zabezpieczenie istniejących drzew na czas robót,
m) sadzenie pnączy oraz krzewów ozdobnych,
n) ręczne wykonanie trawników dywanowych siewem,
o) dostarczenie kluczy do furtki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112100-9 - Wiaty

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.5.) Wartość części: 229913,89 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie (Część) 3 ul. ul. Dziana (działka nr 402/2 obręb 89)
a) zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas robót budowlanych, zgodnie z załączoną decyzją Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków,
b) wykonanie robót pod nadzorem służb eksploatacyjnych GIWK,
c) zabezpieczenie istniejącego ciepłociągu rurami osłonowymi,
d) wykonanie rozbiórki istniejących zbiorników na opady,
e) wykonanie robót ziemnych,
f) montaż pojemników półpodziemnych,
g) montaż zamków w każdej klapie,
h) wykonanie nawierzchni chodnika z płyt chodnikowych,
i) dostarczenie kluczy do pojemników,
j) zabezpieczenie istniejących drzew na czas robót,
k) usunięcie drzew,
l) frezowanie korzeni drzew,
m) wykonanie nasadzeń drzew,
n) wykonanie ręczne wykonanie trawników dywanowych siewem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112100-9 - Wiaty

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.5.) Wartość części: 132000,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82985,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155594,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115998,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: El Maxx Jakub Lidzbarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882347664

7.3.4) Miejscowość: Szemudzkiej Hucie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115998,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235102,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310154,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229913,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: El Maxx Jakub Lidzbarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882347664

7.3.4) Miejscowość: Szemudzkiej Hucie,

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2269913,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151990,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132000,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: El Maxx Jakub Lidzbarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882347664

7.3.4) Miejscowość: Szemudzkiej Hucie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132000,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane