Usługi szkoleniowe (6 części) w ramach projektu „Akademia sukcesu” (...)

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00161430
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-03 11:31
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7271006567
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
20 880 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
32 400 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
19 440 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
10 990 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
10 990 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk, woj. łódzkie NIP: 7312044844Lutomiersk, PL
10 990 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.