Sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania – Termomodernizacja dwóch budynków Zespołu Szkół w Miejskiej Górce

GMINA MIEJSKA GÓRKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00161672
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-03 12:29
Lokalizacja
Miejska Górka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6991870879
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

2 przyznane

DAWID OLEJNIKRawicz, PL
35 000 PLN
DAWID OLEJNIKRawicz, PL
35 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.