Rozbudowa drogi powiatowej nr 1353D Godzięcin – granica powiatu

Powiat Wołowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00161779
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00161779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-03 12:49
Lokalizacja
Wołów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-855306bd-f783-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
9880219208
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógBudowa kanałów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00161779 z dnia 2023-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1353D Godzięcin – granica powiatu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2

1.5.2.) Miejscowość: Wołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1353D Godzięcin – granica powiatu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-855306bd-f783-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00161779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040557/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1353D Godzięcin – granica powiatu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229647/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZD.272.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6225025,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadania pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1353D Godzięcin – granica powiatu” dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę drogi powiatowej wraz z zakryciem istniejącego rowu przydrożnego, przebudową urządzeń infrastruktury towarzyszącej.
3. W ramach projektu rozbudowy drogi przewidziano wykonanie poniższych zadań:
- rozbudowę istniejącej nawierzchni jezdni oraz chodników wraz z budową nowych odcinków chodnika oraz ścieżki rowerowej,
-przebudowę istniejących oraz budowę nowych zjazdów,
- przebudowę istniejących przepustów,
- zakrycie istniejącego rowu przydrożnego i ułożenie na dnie rury PVC połączonych studniami rewizyjnymi,
- wymianę krawężników i obrzeży,
- wymianę istniejących i montaż nowych znaków pionowych,
- wykonanie oznakowania poziomego,
- wycinkę drzew,
- montaż rur osłonowych na kablach teletechnicznych oraz elektrycznych,
- montaż rury ochronnej stalowej DN250 na gazociągu średniego ciśnienia,
- przebudowę kolidujących urządzeń infrastruktury wodociągowej i elektrycznej.
4. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany za pomocą Dokumentacji Projektowej, zawierającej:
1) Projekt budowlany – Tom A – projekt zagospodarowania terenu
2) Projekt budowlany – Tom B – branża drogowa
3) Projekt budowlany – Tom C – branża sanitarna
4) Projekt budowlany – Tom D – branża elektryczna
5) Projekt budowlany – Tom E – branża telekomunikacyjna (teletechniczna)
6) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót:
- branża drogowa
- branża sanitarna
- branża elektryczna
- budowa kanału technologicznego
7) Projekt wykonawczy czasowej organizacji ruchu
8) Projekt wykonawczy stałej organizacji ruchu
9) Przedmiary robót:
- branża drogowa
- branża sanitarna
- branża sanitarna – przebudowa sieci wodociągowej
- branża elektryczna
- branża teletechniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45247110-4 - Budowa kanałów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty złożonej przez Konsorcjum Firm: Lider: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Ćwik” T. Ćwik, J. Ćwik, K. Ćwik-Popadiuk s.c. 56-160 Wińsko, ul. Witosa 13, Partnerzy: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Tadeusz Ćwik, 56-160 Wińsko, ul. Mickiewicza 24, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Ćwik-Popadiuk 56-160 Wińsko, ul. Mickiewicza 24, przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane