Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą- II etap
Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00161787
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00161787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 12:51
- Lokalizacja
- Solec nad Wisłą, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71963cea-b14e-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5090066613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00161787 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą- II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Solec nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 0 783 627 100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@solec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.solec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71963cea-b14e-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą- II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71963cea-b14e-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00161787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00070648/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą- etap II (Polski Ład II)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGKOŚiI.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5614473,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy nawierzchni odcinków dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą. W ramach zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania robót budowlanych obejmujących odcinki dróg:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 190640W Wola Pawłowska-Marianów, dł. 786 mb.
2) Przebudowa drogi gminnej nr 190615W Wola Pawłowska-Zemborzyn Pierwszy, dł. 990 mb.
3) Przebudowa drogi gminnej nr 190612W Zemborzyn Pierwszy-Zemborzyn Drugi od km 0+841,34 do km 1+596, dł. 755 mb.
4) Przebudowa drogi gminnej nr 190629W Pawłowice-Kępa Piotrowińska, dł. 736 mb.
5) Przebudowa drogi gminnej nr 190622W Sadkowice-Kalinówek-Sadkowice, dł. 995mb.
6) Przebudowa drogi gminnej nr 190603W Zemborzyn Pierwszy -Pawłowice (Wola Pawłowska), dł. 898 mb.
7) Przebudowa drogi gminnej nr 190612W Zemborzyn Pierwszy-Zemborzyn Drugi, dł. 995 mb.
8) Przebudowa drogi gminnej nr 190638W Pawłowice-Sadkowice, dł. 724 mb.
9) Przebudowa drogi gminnej nr 190622W Sadkowice-Kalinówek-Sadkowice, dz. nr 105 i 73, dł. 904 mb.
Łączna długość odcinków dróg wynosi 7 783 mb. W zależności od odcinka drogi zakres obejmuje wykonanie między innymi następujących prac:
a) profilowanie podłoża
b) oczyszczenie istniejącej nawierzchni jako dolnej warstwy podbudowy z kruszywa
c) oczyszczenie istniejącej nawierzchni wzdłuż krawędzi jezdni
d) wykonanie wyrównania i wyprofilowania istniejącej nawierzchni jako dolnej podbudowy z kruszywa,
e) wykonanie wykopów i nasypów,
f) oczyszczenie istniejącej nawierzchni i poboczy z odwozem urobku,
g) wykonanie górnej podbudowy z kruszywa,
h) wykonanie warstwy wiążącej,
i) wykonanie warstwy ścieralnej,
j) uzupełnienie i utwardzenie poboczy i zjazdów,
k) rozbiórkę zniszczonej nawierzchni bitumicznej,
l) umocnienie skarp płytami chodnikowymi,
m) frezowanie nawierzchni do profilu,
n) wykonanie stabilizacji cementem,
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania prac towarzyszących oraz robót tymczasowych nie objętych dokumentacją projektową i przedmiarami robót a koniecznych do uwzględnienia: organizacja i zabezpieczenie placu budowy, oznakowanie likwidacja placu budowy, wywóz odpadów, uporządkowanie terenu po budowie, przegotowanie dokumentacji powykonawczej w tym inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz wszelkie inne prace nie objęte SWZ a konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
Szczegółowy sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają:
1) Dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik do SWZ, zawierająca:
- projekt budowlano/wykonawczy,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) Przedmiary robót,
3) Wzór umowy.
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5525997,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7608704,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5525997,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STAN-LUB s.c. Lubomir Bujała
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STAN-LUB s.c. Stanisław Maliborski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171002400
7.3.3) Ulica: Lubelska 38
7.3.4) Miejscowość: Bełżyce
7.3.5) Kod pocztowy: 24-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5525997,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |