obsługa 12 szaletów publicznych całorocznych, sezonowych i samoobsługowych w roku 2025.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00056930
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00056930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 15:00
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41166370-5f58-452e-87a1-2679923fb5de
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00056930 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
obsługa 12 szaletów publicznych całorocznych, sezonowych i samoobsługowych w roku 2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchmoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41166370-5f58-452e-87a1-2679923fb5de1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
obsługa 12 szaletów publicznych całorocznych, sezonowych i samoobsługowych w roku 2025.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41166370-5f58-452e-87a1-2679923fb5de
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00056930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047077/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Obsługa szaletów publicznych w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.162.2024.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiot zamówienia dotyczy obsługi 12 szaletów publicznych całorocznych, sezonowych i samoobsługowych obejmującą:
1. Zapewnienia we własnym zakresie i na własny koszt właściwej ilości środków czystości, takich jak: papier toaletowy, mydło, ręczniki oraz środki do mycia i dezynfekcji szaletów i ich wyposażenia oraz prowadzenia bieżącej kontroli czystości szaletów.
2. Utrzymania w stałej czystości pomieszczeń szaletów i ich bezpośredniego otoczenia tj.:
a) mycie, dezynfekcja urządzeń sanitarnych - codziennie,
b) mycie, dezynfekcja glazury, mycie luster – codziennie,
c) mycie okien wg potrzeb,
d) usuwanie napisów, graffiti, malunków, itp. wewnątrz obiektów i ze ścian zewnętrznych szaletów poprzez malowanie w istniejącej kolorystyce, jednak nie później niż w terminie 7 dni od czasu ich umieszczenia,
e) utrzymanie porządku w obrębie i w pobliżu szaletów,
f) zamiatanie miejsc utwardzonych, usuwanie odpadów rozproszonych, rozlanych cieczy, itp.,
g) sprzątanie, odśnieżanie i usuwanie śliskości na powierzchniach utwardzonych, błota pośniegowego, skutków gołoledzi przed budynkami szaletów,
h) zapewnienia ciągłości otwarcia szaletów w okresie ich eksploatacji, w tym także w przypadku zdarzeń losowych, np. choroby osoby obsługującej szalet,
i) przeprowadzenia okresowej dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń szaletów oraz przekazywanie protokołu potwierdzającego wykonaną usługę na żądanie Zamawiającego.
3. Ponoszenia we własnym zakresie następujących kosztów związanych z eksploatacją szaletów:
a) zużycia wody i odprowadzenia ścieków,
b) energii elektrycznej,
c) ogrzewania,
d) środków czystości,
e) napraw i konserwacji koniecznych do właściwego prowadzenia szaletów, zgodnie z przepisami sanitarnymi, bhp i ppoż.
4. Ponoszenia we własnym zakresie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
5. Zapewnienia we własnym zakresie i na własny koszt obsługi szaletów, w tym zatrudnienia osób do obsługi szaletów.
6. Wykonywanie na własny koszt napraw, zabiegów konserwacyjnych i remontów bieżących szaletów, napraw elementów składowych szaletów (w tym wyposażenie i urządzenia), które nie są objęte gwarancją wykonawcy z wyjątkiem przypadków dewastacji urządzeń w szaletach i szaletów o wartości szkody przekraczającej 2000 zł netto, w tym m.in.:
a) wymiany zniszczonych (zdewastowanych) przez osoby trzecie urządzeń i wyposażenia sanitarnego i technicznego szaletów (oprawy oświetleniowe, zamki, lustra, szyby, umywalki, miski ustępowe, spłuczki, dolnopłuki, baterie umywalkowe, pisuary, deski sedesowe, wpusty podłogowe itp.)
b) bieżącej konserwacji i naprawy podłóg, posadzek, wykładzin podłogowych oraz ściennych okładzin ceramicznych, szklanych i innych,
c) napraw, okien, drzwi i witryn, oraz ich zamków i zamknięć, łącznie z wymianą drobnych elementów oraz podgrzewaczy wody,
d) uzupełniania oświetlenia w szaletach,
e) w szaletach wyposażonych w podgrzewacze wody Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia podgrzania zimnej wody,
f) usuwania niedrożności przewodów odpływowych i urządzeń sanitarnych oraz wymiany urządzeń sanitarnych w przypadku zaistnienia okoliczności powodujących potrzebę takiej wymiany,
g) naprawy i wymiany sprzętu instalacji elektrycznej w szaletach, poczynając od licznika energii,
h) utrzymania w należytym stanie urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych i grzewczych,
i) usuwania szkód spowodowanych aktami wandalizmu lub niewłaściwej eksploatacji obiektu np.: wymiana lub naprawa zbitych szyb, drzwi, (z wyjątkiem przypadków dewastacji urządzeń w szaletach i szaletów o wartości szkody przekraczającej 2000 zł netto),
j) wymiana lub naprawa wrzutomatów (z wyjątkiem przypadków dewastacji urządzeń w szaletach i szaletów o wartości szkody przekraczającej 2000 zł netto),
k) udrożnienia przewodów odpływowych do urządzeń sanitarnych do pionów zbiorczych oraz tych pionów w razie stwierdzenia zatkania z winy Wykonawcy, w tym każdą naprawę i wymianę odbiorczych urządzeń wodno-kanalizacyjnych,
l) usuwania drobnych uszkodzeń tynków,
m) jak również uzupełnienia innych braków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1189734,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1418000,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1418000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROZWOJU SPOŁECZNEGO SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387515017
7.3.3) Ulica: ul. Dworcowa 2
7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
7.3.5) Kod pocztowy: 66-470
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1418000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |