"Termomodernizacja wraz z przebudową pokrycia dachowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Łęgskiej 56 we Włocławku."
Administracja Zasobów Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00162051
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00162051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 13:45
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a3f1d27-c3ce-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8883099046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162051 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja wraz z przebudową pokrycia dachowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Łęgskiej 56 we Włocławku."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@azk.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a3f1d27-c3ce-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Termomodernizacja wraz z przebudową pokrycia dachowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Łęgskiej 56 we Włocławku."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a3f1d27-c3ce-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045289/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Termomodernizacja wraz z przebudową pokrycia dachowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Łęgskiej 56 we Włocławku."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139722
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest realizacja na zlecenie Zamawiającego robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Łęgskiej 56 we Włocławku wraz z robotami towarzyszącymi - zgodnie z projektem budowlanym, kosztorysem inwestorskim oraz Szczegółową Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne zawarte są w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie parametry podane w Załączniku nr 9 do SWZ należy traktować jako minimalne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112500-0 - Usuwanie gleby
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 902 581,34 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania (platforma
E-zamówienia) przed otwarciem ofert, które miało miejsce 31 marca 2023 r. o godzinie 12:30.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta złożona przez ZPUH „BUDPAL” Paweł Rusicki z siedzibą we Włocławku przy ul. Wiosennej 3 - zawiera ona cenę wynoszącą 1 199 000,00 zł brutto;
Po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych Zamawiający uznał, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający unieważnia zatem postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |