Wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno
Gmina Chmielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00057030
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00057030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 15:19
- Lokalizacja
- Chmielno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aed09065-5e8e-4018-a190-f5bd98129797
- Identyfikator
- 5891005420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057030 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usług komunalnych
na terenie Gminy Chmielno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Chmielno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-333
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586856868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chmielno.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usług komunalnychna terenie Gminy Chmielno
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed09065-5e8e-4018-a190-f5bd98129797
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003868/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.1 Wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652609
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Pzp–Gmina Chmielno może udzielić zamówienia z
wolnej ręki, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki: a)zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę,
b)ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego
sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje
kontrolę, o której mowa w lit. a,c)w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. GPK
Sp. z o.o. z siedzibą w Chmielnie jest spółką prawa handlowego, założoną przez Gminę Chmielno, wyłącznie do realizacji
zadań własnych Gminy. Usługi wykonywane na rzecz Gminy stanowią główny przedmiot działalności spółki i należą do
usług świadczonych w ogólnym interesie społecznym i gospodarczym. Gmina jest jedynym właścicielem spółki, posiadając
w niej 100% udziałów.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.55.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE 1: ZAPEWNIENIE TRANSPORTU DZIECI I UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH,
ZADANIE 2: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU ORAZ ZIMOWE UTRZYMANIE TERENÓW GMINNYCH, A TAKŻE WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH USŁUG KOMUNALNYCH
ZADANIE 3: UTRZYMANIE ZIELENI NA TERENACH GMINNYCH
ZADANIE 4: WYKONYWANIE ROBÓT W ZAKRESIE GMINNYCH DRÓG, ULIC, MOSTÓW I PLACÓW
4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892030495
7.3.3) Ulica: Gryfa Pomorkiego 28A
7.3.4) Miejscowość: Chmielno
7.3.5) Kod pocztowy: 83-333
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2558538,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |