Remont elewacji frontowej parteru i pierwszego piętra wraz z wejściem głównym w budynkach B1 i B2 w obiekcie FSUSR w Kołobrzegu
Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00162192
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00162192/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 14:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0847e6de-bf1d-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 5260015277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162192 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji frontowej parteru i pierwszego piętra wraz z wejściem głównym w budynkach B1 i B2 w obiekcie FSUSR w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010347026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Moniuszki 1a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-014
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@fsusr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.fsusr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0847e6de-bf1d-11ed-b311-9aae6ad31be81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
osoba prawna typu korporacyjnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
obowiązkowe zabezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji frontowej parteru i pierwszego piętra wraz z wejściem głównym w budynkach B1 i B2 w obiekcie FSUSR w Kołobrzegu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0847e6de-bf1d-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162192
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00283035/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont elewacji frontowej parteru i pierwszego piętra wraz z wejściem głównym w budynkach B1 i B2 w Kołobrzegu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00130076
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FS.ZPN.251.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych p.n. „Remont elewacji frontowej parteru i pierwszego piętra wraz z wejściem głównym w budynkach B1 i B2 w obiekcie FSUSR w Kołobrzegu przy ul. C. K. Norwida 3”
2. Nieruchomość jest własnością Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji technicznej, w skład której wchodzą: projekt budowlany, projekt wykonawczy, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej STWiOR). Powyższa dokumentacja stanowi załącznik do PPU.
4. Zakres prac zgodnie z oświadczeniem projektanta stanowi zmianę nieistotną do realizacji zadania inwestycyjnego, do którego zostało udzielone pozwolenie na budowę: Decyzja nr 00020/2021 z dnia 18.01.2021 r. i nie wymaga odrębnego pozwolenia na budowę.
5. Zamawiający zaznacza, iż załączony przedmiar stanowi materiał pomocniczy, a podstawą do sporządzenia oferty jest SWZ, dokumentacja techniczna, oraz STWiOR.
10. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę – min. 24-miesięcznej gwarancji na wykonane roboty budowlane i wbudowane/zamontowane materiały/urządzenia. Okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji.
UWAGA: Po wykonaniu i odebraniu inwestycji Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dokumentację powykonawczą zawierającą m.in. warunki gwarancji.
11. Zamawiający informuje o możliwości dokonania wizji lokalnej przed terminem składania ofert, w przypadku złożenia wniosku w tej sprawie zamawiający poinformuje wykonawcę/ów oraz zamieści informację o terminie wizji na stronie Internetowej / BIP wyznaczając dzień i godzinę. W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień dotyczących zamówienia, odsyłając Wykonawców do przewidzianego w Pzp trybu udzielania wyjaśnień treści SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający UNIEWAŻNIA postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |