Modernizacja drogi powiatowej nr 2192D Rogoźnik-Tyniec Legnicki
Powiat Legnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00162227
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00162227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 14:23
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e976e31f-ad1e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6912226286
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162227 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 2192D Rogoźnik-Tyniec Legnicki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu Legnickiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Słowiański 1
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767243560
1.5.8.) Numer faksu: 767243406
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-legnicki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sp-legnica.dolnyslask.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7285621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja publiczna samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi powiatowej nr 2192D Rogoźnik-Tyniec Legnicki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e976e31f-ad1e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054926/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja drogi powiatowej nr 2192D Rogoźnik-Tyniec Legnicki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00096960
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 10550744,87 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4794746,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W niniejszym pierwszym etapie należy wykonać projekt na całość zamierzenia i roboty budowlane obejmujące obiekt mostowy z odcinkiem drogi od strony miejscowości Rogoźnik. Przedmiotem inwestycji, której pierwszy etap stanowi przedmiot niniejszego zamówienia, jest zaprojektowanie i przebudowa / rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 2192D, na odcinku od końca miejscowości Rogoźnik do początku miejscowości Tyniec Legnicki o dł. ok. 3287m w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU). Zadanie obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem niezbędnych decyzji, opinii, uzgodnień, pozwoleń, zaświadczeń, niezbędnych do zrealizowania przedmiotu zamówienia oprócz decyzji środowiskowej oraz wykonanie robót budowlanych w oparciu o wykonaną przez Wykonawcę dokumentację projektową i Szczegółowe Specyfikacje Techniczne. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania zadania inwestycyjnego. Zakres zasadniczych robót budowlanych obejmuje: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, przebudowę/rozbudowę drogi wraz z odwodnieniem i obejmujące zjazdy, skrzyżowania, przebudowę przepustu melioracyjnego, remont obiektu mostowego na rzece Cicha Woda, wycinkę i karczowanie drzew, organizację ruchu i urządzenia bezpieczeństwa w tym wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. W ramach inwestycji uzyskamy jezdnie o szerokości 6.00m (ze stosownymi poszerzeniami na łukach poziomych) z obustronnymi poboczami i rowami drogowymi, przebudowę skrzyżowania dróg powiatowych 2192D i 2200D, przebudowę istniejących zjazdów, remont obiektu mostowego na rzece Cicha Woda. W niniejszym pierwszym etapie należy wykonać projekt na całość zamierzenia i roboty budowlane obejmujące obiekt mostowy z odcinkiem drogi od strony miejscowości Rogoźnik od km 1+520 do km 1+870.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 25 5 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówie niaunieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia , chyba że zamawiający może zwiększy ć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. W postępowaniu niniejszym najkorzystniejszą ofertą jest , złożona jako oferta firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o. o., ul. Gajowa 23/1 4 , 50-51 9 Wrocław z ceną 4440082,29 zł . Natomiast kwota, jak ą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, wynosi 3100900,00 zł
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4440082,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4440082,29 PLN
| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |