Zmiana zagospodarowania terenu polegająca na zagospodarowaniu terenu plaży, budowie pomostu wraz z infrastrukturą techniczną oraz obiektami towarzyszącymi przy jeziorze Wierzchucińskim
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00162243
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00162243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-03 14:27
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd7345f4-c3f4-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162243 z dnia 2023-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana zagospodarowania terenu polegająca na zagospodarowaniu terenu plaży, budowie pomostu wraz z infrastrukturą techniczną oraz obiektami towarzyszącymi przy jeziorze Wierzchucińskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 31 17 431/432
1.5.8.) Numer faksu: 52 31 17 400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd7345f4-c3f4-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zmiana zagospodarowania terenu polegająca na zagospodarowaniu terenu plaży, budowie pomostu wraz z infrastrukturą techniczną oraz obiektami towarzyszącymi przy jeziorze Wierzchucińskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd7345f4-c3f4-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060156/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenów turystycznych jeziora Wierzchucińskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.30.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2188430,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zmiana zagospodarowania terenu polegająca na zagospodarowaniu terenu plaży, budowie pomostu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz obiektami towarzyszącymi w ramach zadania pt.: Zagospodarowanie terenów turystycznych jeziora Wierzchucińskiego”.
1) Zakres robót obejmuje wykonanie robót budowlanych w następującym zakresie:
- plaża o nawierzchni piaszczysto – trawiastej, (całą trawę przewidzianą do wbudowania należy przewidzieć jako trawę z rolki, trawa sportowa, Zamawiający nie dopuszcza trawy wysiewanej)
- promenada, (Zamawiający zastrzega wykonanie promenady z deski sosnowej impregnowanej ciśnieniowo),
- ciągi komunikacyjne wraz z nowym zjazdem na drogę gminną,
- przebieralnie,
- miejsce dla przenośnych toalet publicznych,
- stojaki na kajaki,
- modułowy pomost pływający, (Zamawiający zastrzega wykonanie poszycia pokładu z deski sosnowej impregnowanej ciśnieniowo),
- wodny (pływający) plac zabaw dla dzieci,
- ogrodzenie z bramami,
- oświetlenie dozorowe,
- monitoring – telewizja dozorowa,
- wypożyczalnia sprzętu pływającego – obiekt kontenerowy,
- ustawienie obiektów małej architektury typu: ławki, kosze na śmieci, stojaków na rowery,
- wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji elektrycznej,
- wykonanie przyłącza i zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej dla kontenera i bezodpływowego zbiornika na ścieki sanitarne
- zewnętrzna instalacja wodociągowa wraz z przyłączem wodociągowym,
- rowerki wodne 2+2 – 2 sztuki, materiał wykonania: poliester, obciążenie maksymalne do 300 kg, kolor do uzgodnienia z Zamawiającym. Rower wodny powinien być wyposażony w dwie niezależne komory wypornościowe, zapewniające niezatapialność. Rower wodny powinien składać się z dwóch symetrycznych pływaków oraz powinien posiadać pomost między pływakami.
- kajaki turystyczne 2 osobowe– 4 sztuki, materiał wykonania polietylen, obciążenie maksymalne do 250 kg, Kajak powinien być wyposażony w dwie komory wypornościowe, zapewniające niezatapialność. Kajak powinien zawierać otwarty kokpit oraz uchwyty do przenoszenia. Siedzenia powinny być usztywnione, z możliwością składania oparć. Kajak powinien dodatkowo być wyposażony w wewnętrzne kile ułatwiające utrzymanie kierunku. Kolor do uzgodnienia z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45233140-2 - Roboty drogowe
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Najniższa z oferowanych cen przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2471487,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2870229,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |