Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie modernizacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Nowy Świat 15/17, 00-029 Warszawa w ramach zadania inwestycyjnego nr 8 - Remont wydzielonej ...

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00162456
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00162456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-03 15:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2126a11-d21d-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5251008875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjneRóżne konstrukcje budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczneOkablowanie siecioweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162456 z dnia 2023-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie modernizacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Nowy Świat 15/17, 00-029 Warszawa w ramach zadania inwestycyjnego nr 8 - Remont wydzielonej ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2126a11-d21d-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie modernizacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Nowy Świat 15/17, 00-029 Warszawa w ramach zadania inwestycyjnego nr 8 - Remont wydzielonej ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2126a11-d21d-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153232/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie modernizacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Nowy Świat 15/17, 00-029 Warszawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr 13/14-2022/OG-FAMI pt. „Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb wynikających z masowego napływu obywateli państw trzecich spowodowanego wojną w Ukrainie” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji i budżetu państwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOU-VII.272.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie modernizacji budynku zlokalizowanego przy ulicy Nowy Świat 15/17, 00-029 Warszawa w ramach zadania inwestycyjnego nr 8 - Remont wydzielonej części nieruchomości (remont) wraz z doprowadzeniem sieci komputerowej i elektrycznej oraz instalacją światłowodu w celu obsługi obywateli państw trzecich ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie - utworzenie punktu informacyjno-doradczego i punktu obsługi obywateli państw trzecich - obsługa wniosków o pobyt czasowy MUW Komponent 1 / Działanie 5 (kat. I3), dotyczącego projektu nr 13/14-2022/OG-FAMI pt. „Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb wynikających z masowego napływu obywateli państw trzecich spowodowanego wojną w Ukrainie” współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji i budżetu państwa. Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, Załącznik nr 2 do SWZ.
Realizacja zamówienia jest prowadzona w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Wykonawca powinien dokładnie i szczegółowo zapoznać się z Programem Funkcjonalno-Użytkowym zwracając uwagę na to, czy zawiera wszystkie informacje niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia. Przy wycenie oferty Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wszystkie roboty ujęte w treści PFU oraz warunki realizacji zamówienia określone w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wszelkimi normami prawnymi i technicznymi mającymi zastosowanie, przy dochowaniu należytej staranności oraz według najlepszej profesjonalnej wiedzy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 14 marca 2023 r. do godz. MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI
W WARSZAWIE DYREKTOR GENERALNY
Anna Pankowska-Gałaj 10:00 ofertę złożył Wykonawca:
a. TWD-BUD TOCZYŁOWSKI Spółka Komandytowa, ul. Narcyzowa 20A, 04-930 Warszawa, cena zamówienia 12 466 788,00 zł
Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 4 660 000,00 zł.
Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa
kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Celem takiego uregulowania jest ochrona Zamawiającego przed roszczeniem o zawarcie umowy w przypadku
braku środków finansowych. Co do zasady przesłankę unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp odnieść należy do kwoty, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia, udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania bezpośrednio przed otwarciem ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12466788,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12466788,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsze ogłoszenie o wyniku postępowania jest powiązane z ogłoszeniem o zamówieniu nr 2023/BZP 00080651 z dnia 2023-02-03. Z uwagi na błąd systemowy, informację tą podano w polu "informacje dodatkowe".
2023-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane