MODERNIZACJA UKŁADÓW DROGOWYCH – WYKONANIE OZNAKOWANIA POZIOMEGO
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00162927
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00162927/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-04 09:14
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcd48654-c3f6-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6340008185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Malowanie nawierzchi
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00162927 z dnia 2023-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA UKŁADÓW DROGOWYCH – WYKONANIE OZNAKOWANIA POZIOMEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Kantorówny 2a
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-381
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzum@mzum.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzum.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzum.katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA UKŁADÓW DROGOWYCH – WYKONANIE OZNAKOWANIA POZIOMEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcd48654-c3f6-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162927
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079934/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Modernizacja oznakowania masą chemoutwardzalną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/III/2023/WP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 236775,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
MODERNIZACJA UKŁADÓW DROGOWYCH – wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego masą chemoutwardzalną w technologii strukturalnej w ilości 3500m2 (tylko pasy o szerokości 50cm oraz pochodne) w kolorze białym i czerwonym na terenie miasta Katowice.
Wykonawca zobligowany jest do zabezpieczenia miejsca robót w pasie drogowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza cena ofertowa (333.637,50 zł) przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia publicznego (300.000,00zł) a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty| 2023-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |