BZP.271.12.2023 Modernizacja schodów (....) w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 6 w Nowym Sączu ”, realizacja w ramach programu pn. ,,Dostępna Szkoła”
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00163007
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00163007/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-04 09:36
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caa8e6ba-c32b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00163007 z dnia 2023-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.12.2023 Modernizacja schodów (....) w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 6 w Nowym Sączu ”, realizacja w ramach programu pn. ,,Dostępna Szkoła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach. html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.271.12.2023 Modernizacja schodów (....) w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 6 w Nowym Sączu ”, realizacja w ramach programu pn. ,,Dostępna Szkoła”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa8e6ba-c32b-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163007
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061451/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Dostępna Szkoła - roboty remontowe i renowacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej IV. Innowacje Społeczne i współpraca ponadnarodowa Działania 4.1. Innowacje społeczne, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 138067,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą ,,Modernizacja schodów na klatce schodowej wraz z montażem balustrad i poręczy, wykonanie podłóg w dwóch salach lekcyjnych oraz pasów kontrastowych na korytarzach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Nowym Sączu ”, realizacja w ramach programu pn. ,,Dostępna Szkoła” .
2. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony w specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 31.03.2023 r. do godz. 9:00 nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym, zaistniały przesłanki wynikające z art. 255 pkt 1 ustawy, obligujące Zamawiającego do unieważnienia przedmiotowego postępowania.| 2023-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |