Termomodernizacja obiektów ZPO w Wielgiem

Gmina Wielgie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00163120
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00163120/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-04 10:02
Lokalizacja
Wielgie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ea8ca3f-b43c-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
4660326661
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje niskiego napięciaSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANO-HANDLOWY MIGBUD M.M.OBUCHOWSCY SPÓŁKA JAWNALipno, PL · lot 0
2 988 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00163120 z dnia 2023-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja obiektów ZPO w Wielgiem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Starowiejska, 8

1.5.2.) Miejscowość: Wielgie

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-603

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 0542897380

1.5.8.) Numer faksu: 0542897795

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wielgie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja obiektów ZPO w Wielgiem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ea8ca3f-b43c-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163120

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002029/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Termomodernizacja obiektów ZPO w Wielgiem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działania 3.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GSR.271.3.2023.KG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1858216,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest następujący zakres:
- montaż instalacji oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego, wymiana łączników oświetlenia, wymiana gniazd wtykowych 230V, wymiana uszkodzonych odcinków przewodów, wymiana rozgałęźników instalacji oświetleniowej, wymiana rozdzielnic piętrowych, wykonanie niezbędnych badań i sporządzenie z nich protokołów,
- wymianę głównych przewodów rozprowadzających instalacji C.O., wymiana instalacji C.O. w poszczególnych budynkach, wymiana grzejników na grzejniki płytowe z bocznym zasilaniem, na montaż zaworów grzejnikowych, montaż zaworów na pionach i leżakach głównych, montaż pomp obiegowych do instalacji C.O. Zakres obejmuje wykonanie instalacji, jej uruchomienie, wykonanie prób szczelności, utylizację materiałów izolacyjnych powstałych w wyniku demonta-żu instalacji CO,
- montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy docelowej 49,95 kWp na dachu budynków Zespołu Placówek Oświatowych w Wielgiem. Źródłem energii odnawialnej będą zastosowane moduły fotowoltaiczne monokrystaliczne o mocy 450 Wp/moduł z trzema falownikami. Zakres obejmuje wykonanie instalacji, jej uruchomienie, sprawdzenie i dokonanie pomiarów elektrycznych oraz zgłoszenie do właściwego zakładu energetycznego,
- montaż papy termozgrzewalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2988900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4895400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2988900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Handlowy MIGBUD M.M. Obuchowscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8930000866

7.3.3) Ulica: Budowlana 7

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2988900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30
2023-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane