Sukcesywne dostawy materiałów budowlanych, eksploatacyjnych, elektrycznych i hydraulicznych do COS w Warszawie w podziale na części
Centralny Ośrodek Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00163335
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-04 10:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczne artykuły i akcesoriaKrany, kurki, zawory i podobna armaturaMateriały budowlaneRóżne materiały budowlaneArtykuły różneFarby, lakiery i mastyksy
Wykonawcy
3 przyznane
PAWEŁ BRONIKOWSKIPłock, PL
61 500 PLNPAWEŁ BRONIKOWSKIPłock, PL
61 500 PLNPAWEŁ BRONIKOWSKIPłock, PL
61 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.