Sukcesywna dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych na terenie gminy Wiązownica
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY WIĄZOWNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00163479
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-04 11:36
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7921881594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywoKruszywo
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KASBUD II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzówsko, PL
119 925 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KASBUD II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzówsko, PL
119 925 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.