Rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu o salę sportową z zapleczem

Gmina Torzym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00163480
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00163480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-04 11:37
Lokalizacja
Torzym, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8022c856-c301-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
Identyfikator
9271452983
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00163480 z dnia 2023-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu o salę sportową z zapleczem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Torzym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770439

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego

1.5.2.) Miejscowość: Torzym

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-235

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 341 3012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@torzym.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torzym.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.torzym.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu o salę sportową z zapleczem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8022c856-c301-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057476/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbudowa Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu o salę sportową z zapleczem Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGN.II.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Przedmiotem zamówienia jest budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Boha-terów Westerplatte w Torzymiu przy ul. Władysława Reymonta z zagospodarowaniem te-renu, urządzeniami Budowlanymi oraz przebudową budynku szkoły.
• Hala sportowa jest budynkiem dwukondygnacyjny z widownią na antresoli. Pod antresolą znajduje się układ szatniowo-sanitarny oraz pomieszczenia towarzyszące; całość z po-ziomu przyziemia połączono komunikacją ogólną. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie infrastruktury technicznej, w tym: kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, przyłącze energii elektrycznej, przyłącze gazu ziemnego, instalacja fotowoltaiczna .
• W ramach zagospodarowania terenu zawarte są miejsca parkingowe, ogrodzenie, ciągi piesze oraz droga dojazdowa, zieleń.

Szczegółowy zakres prac podano w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarach
Wszystkie materiały użyte do realizacji zamówienia powinny odpowiadać wymaganiom poszczególnych SST.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta.
2023-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane