Budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy pawilonie sportowym w Woliczce

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOLICZCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00163496
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00163496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-04 11:40
Lokalizacja
Woliczka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41970e58-b14d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5170033981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychUkładanie kabliInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychMontaż instalacji piorunochronnejInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWynajem koparek wraz z obsługą operatorską

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF LESZCZAKGbiska, PL · lot 0
172 001,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00163496 z dnia 2023-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy pawilonie sportowym w Woliczce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOLICZCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691544555

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Woliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-071

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy pawilonie sportowym w Woliczce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41970e58-b14d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00103051/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy pawilonie sportowym w Woliczce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest przy dofinansowaniu środków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00103100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSP.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy pawilonie sportowym w Woliczce w zakresie wykonania:
1) roboty budowlane:
a) wykucie otworu i wstawienie drzwi,
b) rozbiórka dachu,
c) rozbiórka elementów zagospodarowania,
d) ułożenie nawierzchni z kostki brukowej,
e) roboty ziemne,
f) stopy,
g) wiata,
h) wyposażenie (ławostoły, ławy, grill, tablica informacyjna);
2) instalacje elektryczne:
a) prace demontażowe,
b) WLZ i rozdzielnice elektryczne,
c) okablowanie wpustów oświetleniowych i łączników,
d) okablowanie gniazd 230V i wpustów 400V,
e) osprzęt (łączniki, gniazda),
f) oprawy oświetleniowe,
g) instalacja odgromowa,
h) pomiary;
3) instalacje wod-kan:
a) instalacja wodociągowa,
b) izolacja rur wodociągowych,
c) instalacja kanalizacji sanitarnej,
d) roboty ziemne;
4) przyłącze kanalizacji sanitarnej:
a) roboty ziemne,
b) roboty montażowe.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45314310-7 - Układanie kabli

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172001,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229990,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172001,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Handlowa „KRIS-BUD” Krzysztof Leszczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 181065252

7.3.4) Miejscowość: Gbiska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172001,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2023-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane