Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Różan (Dąbrówka; Załęże-Eliasze – Szygi; Załuzie – Chrzanowo)
GMINA RÓŻAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00163499
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00163499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-04 11:40
- Lokalizacja
- Różan, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6300d833-9582-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 7571479991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00163499 z dnia 2023-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Różan (Dąbrówka; Załęże-Eliasze – Szygi; Załuzie – Chrzanowo)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RÓŻAN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Obrońców Różana 4
1.5.2.) Miejscowość: Różan
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugrozan@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozan.bipgminy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6300d833-9582-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Różan (Dąbrówka; Załęże-Eliasze – Szygi; Załuzie – Chrzanowo)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6300d833-9582-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025549/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Różan (Dąbrówka, Załęże-Eliasze-Szygi, Załuzie-Chrzanowo)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00033841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest inwestycja p.n.: „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Różan (Dąbrówka; Załęże-Eliasze – Szygi; Załuzie – Chrzanowo).”
Zadanie dotyczące „Przebudowa drogi gminnej Załęże-Eliasze – Szygi będzie wykonywane tylko w zakresie odcinka A-B z dokumentacji technicznej (km 0+000 do 3+913,3). Uwaga: Prosimy o uwzględnienie w wycenie wszelkich kosztów związanych z zabezpieczeniem sieci gazowej oraz światłowodu zgodnie z załączonym projektem technicznym.
Szczegółowy zakres robót oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiary robót stanowiące załączniki Nr 12 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 11 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6122768,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8449646,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6122768,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6122768,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-09-30| 2023-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |