Remont pomieszczeń w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grabownica Starzeńska
GMINA BRZOZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00164334
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00164334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-04 14:47
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-508ab79c-aec2-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6861556400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00164334 z dnia 2023-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grabownica Starzeńska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 133061061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-508ab79c-aec2-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grabownica Starzeńska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-508ab79c-aec2-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028729/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont pomieszczeń w budynku OSP w Grabownicy Starzeńskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00101113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zamówienia: Remont pomieszczeń w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grabownica Starzeńska
CPV: 45000000-7 roboty budowlane, 45442100-8 roboty malarskie, 44113330-7 okładziny, 45421100-5 instalowanie drzwi i okien i podobnych elementów, 45431000-7 kładzenie płytek, 45421000-4 roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45330000-9 roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie remontu pomieszczeń w budynku użyteczności publicznej tj. Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabownicy Starzeńskiej 593.
Zakres rzeczowy obejmuje:
• malowanie ścian klatki schodowej i pomieszczeń toalety,
• układanie płytek gresowych w toaletach i na klatce schodowej,
• wykonanie balustrady schodowej ażurowej z chromoniklu zatapianej w schodach,
• montaż drzwi aluminiowych jednoskrzydłowych
• montaż stolarki okiennej PCV
• instalacja elektryczna - układanie przewodów elektrycznych w korytkach wraz z osprzętem - gniazdka, wyłączniki światła oraz oprawy oświetleniowe LED,
• instalacja wod-kan - demontaż starych umywalek, baterii umywalkowych oraz misek ustępowych typu „kompakt”, montaż nowych umywalek, baterii umywalkowych oraz misek ustępowych typu „kompakt”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w postaci dokumentacji projektowej (przedmiaru robót) oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zawiera załącznik nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia.
W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
44113330-7 - Okładziny
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73127,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119652,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73127,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALDEMAR BUCZEK ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "REM-BUD"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6861111922
7.3.3) Ulica: ul. Rzeczna 1
7.3.4) Miejscowość: Brzozów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73127,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |