Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00057416
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00057416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-23 08:11
- Lokalizacja
- Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b429aaef-2bf0-4ab1-a767-53d9c54b6777
- Identyfikator
- 7392966303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057416 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych
oraz materiałów opatrunkowych - powtórka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510993868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 10 B
1.5.2.) Miejscowość: Dobre Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-040
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitaldobremiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaldobremiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b429aaef-2bf0-4ab1-a767-53d9c54b67771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnychoraz materiałów opatrunkowych - powtórka
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b429aaef-2bf0-4ab1-a767-53d9c54b6777
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094587/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, wyrobów medycznych, środków ochrony indywidualnej
1.2.4 Dostawa pieluchomajtek i materiałów opatrunkowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00675823
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 131229,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 842,28 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 73012 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 1263 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 2628 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 5577,78 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 820 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 3740,50 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 10656 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 380 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych różnych oraz materiałów opatrunkowych - powtórka na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione wyroby medyczne zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów będących przedmiotem niniejszego postępowania odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141110-4 - Opatrunki
4.5.5.) Wartość części: 32309,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 900,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 900,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 900,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krajowe Towarzyswto Gospodarcze Semigat Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526-030-29-99
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66823,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66823,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66823,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367790911
7.3.3) Ulica: ul. Wirowska 6
7.3.4) Miejscowość: Komorniki
7.3.5) Kod pocztowy: 62-052
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66823,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 3,4,7,8,9. W ramach powyższych części nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 3,4,7,8,9. W ramach powyższych części nie złożono żadnej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5697,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5697 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5697 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MAGA-HERBA" JANUSZ OLSZÓWKA SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016031844
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 46
7.3.4) Miejscowość: Błonie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-870
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5697,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367790911
7.3.3) Ulica: ul. Wirowska 6
7.3.4) Miejscowość: Komorniki
7.3.5) Kod pocztowy: 62-052
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 3,4,7,8,9. W ramach powyższych części nie złożono żadnej oferty.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 3,4,7,8,9. W ramach powyższych części nie złożono żadnej oferty.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 3,4,7,8,9. W ramach powyższych części nie złożono żadnej oferty.
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części nr 10. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę ConvaTec Polska sp z o o z siedzibą w Warszawie w ramach zadania nr 10 wynosi 59 111,42 zł. Na sfinansowanie zamówienia w powyższym zakresie Zamawiający przeznaczył kwotę 34 894,69 zł brutto
| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |