Wykonanie. audytu dot. przebudowy ,budowy i remontu sieci kan. sanitarnej oraz oraz wyk. proj. technicznych bud. odcinków. sieci kanalizacji. sanitarnej wodociągowej na terenie. gminy Haczów.
Gmina Haczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00057425
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00057425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-23 08:14
- Lokalizacja
- Haczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e55420d-010d-4489-b655-ffcb877bc5f6
- Identyfikator
- 6861558238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057425 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie. audytu dot. przebudowy ,budowy i remontu sieci kan. sanitarnej oraz oraz wyk. proj. technicznych bud. odcinków. sieci kanalizacji. sanitarnej wodociągowej na terenie. gminy Haczów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573
1.5.2.) Miejscowość: Haczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134391002
1.5.8.) Numer faksu: 134391696
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://haczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie. audytu dot. przebudowy ,budowy i remontu sieci kan. sanitarnej oraz oraz wyk. proj. technicznych bud. odcinków. sieci kanalizacji. sanitarnej wodociągowej na terenie. gminy Haczów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e55420d-010d-4489-b655-ffcb877bc5f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011968/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie. audytu dot. przebudowy ,budowy i remontu sieci kan. sanitarnej oraz oraz wyk. proj. technicznych bud. odcinków. sieci kanalizacji. sanitarnej wodociągowej na terenie gminy Haczów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.1.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi projektowej pn.„Wykonanie audytu dotyczącego przebudowy, budowy i remontu sieci kanalizacji sanitarnej oraz wykonania projektów technicznych ( budowlanych) budowy odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na terenie gminy Haczów”.
Podstawowa charakterystyka projektowanego przedsięwzięcia:
Zadanie 1 pn.; „Audyt, budowa, przebudowa i remont sieci kanalizacji sanitarnej
w Malinówce i w Jabłonicy Polskiej, oraz budowa odcinków sieci wodociągowej w Malinówce.
Zadanie 2 pn.: „Audyt, budowa, przebudowa i remont sieci kanalizacji sanitarnej w Haczowie, oraz budowa odcinków sieci wodociągowej w Haczowie i Bukowie”,
Zadanie 3 pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Jasionowie i Trześniowie”,
Zadanie 4 pn.: „Audyt, budowa, przebudowa i remont sieci kanalizacji sanitarnej we Wzdowie i w Bukowie”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytu oraz prac przedprojektowych do ogłoszenia przetargu na wykonanie przedsięwzięcia (zad.1, zad.2, zad.3 i zad.4) zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021 poz. 2454).
Wykonanie audytu, prac przedprojektowych i projektowych realizowane będzie
w dwóch zharmonizowanych następujących po sobie etapach dla każdego zadania.
Do nadzoru nad pracami audytorów został wyznaczony Kierownik Zakładu ds. Obsługi Gospodarki Wodno Ściekowej w Haczowie.. Szczegółowy zakres prac znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia dołączonego do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 607726,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1908043,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 607726,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boroń Józef Zakład Projektowo Usługowy EKOPROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861000720
7.3.3) Ulica: Kościuszki
7.3.4) Miejscowość: Brzozów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Kamerowanie i czyszczenie kanalizacji - firma Kamil Boroń Kamerowanie i Usługi Wodno-Kanalizacyjne, obsługa geodezyjna - firma Usługi Geodezyjne "Geo-Centrum.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 607726,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-07| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |