Wsparcie eksperckie przy realizacji zadań związanych z prowadzeniem analiz funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w celu poprawy jego efektywności, z uwzględnieniem aspektu wdrożeniowego rekomendacj
Centrum e-Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00164667
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-05 08:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251575309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawczeUsługi analizy medycznejUsługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
Wykonawcy
3 przyznane
Barbara WięckowskaJastrzębie, PL
129 200 PLNAGNIESZKA SIATKAModliborzyce, PL
158 916 PLNANDRZEJ KRUPAKutno, PL
158 916 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.