Zagospodarowanie terenu w Pawłowicach przy ul. Biskupa Pawłowskiego

URZĄD GMINY PAWŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00164704
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00164704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-05 08:19
Lokalizacja
Pawłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3aef780-ae9b-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
6331093926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00164704 z dnia 2023-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w Pawłowicach przy ul. Biskupa Pawłowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY PAWŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000542764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 60

1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pawlowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawlowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.pawlowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu w Pawłowicach przy ul. Biskupa Pawłowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3aef780-ae9b-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041041/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu w Pawłowicach przy ul. Biskupa Pawłowowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00099713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.2. Szczegółowe zakres zagospodarowania na działkach 652/17 i 771/4, obejmuje wykonanie:
a) fontanny posadzkowej wraz z podziemną komorą technologiczną,
b) ławek, siedzisk betonowych oraz stolików plenerowych,
c) pergoli drewnianych,
d) pomnika w formie napisu 3D z betonu architektonicznego,
e) przyłącza wraz z instalacją wod-kan,
f) przyłącza wraz z instalacją kanalizacji deszczowej,
g) przyłącza elektroenergetycznego oraz instalacji oświetlenia parkowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną (1.497.729,85 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2023-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane