Dostawa mieszanki granitowej wraz z wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych płukanych do bazy PZD Krotoszyn
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KROTOSZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00164780
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00164780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-04-05 08:49
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58bff68d-b885-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6211555152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00164780 z dnia 2023-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanki granitowej wraz z wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych płukanych do bazy PZD Krotoszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KROTOSZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Transportowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7226531
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdkrotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkrotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58bff68d-b885-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mieszanki granitowej wraz z wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych płukanych do bazy PZD Krotoszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58bff68d-b885-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00013058/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa mieszanki granitowej wraz z wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych płukanych do bazy PZD Krotoszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00117042
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.252.05.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 64021,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazywa zamówienia:
Dostawa mieszanki granitowej wraz z wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych płukanych do bazy PZD Krotoszyn
2. Wspólny Słownik Zamówień:
44113700-2- materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
45233142-6- roboty w zakresie naprawy dróg
3. Zakres i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót polegających na : Dostawa mieszanki granitowej wraz z
wbudowaniem na drogach powiatowych oraz dostawa mieszanki granitowej i grysów bazaltowych
płukanych do bazy PZD Krotoszyn
1.Dostawa wraz z wbudowaniem mieszanki granitowej frakcji 0/31,5 mm: 240,00 ton
Wbudowanie mieszanki granitowej polegało będzie na wbudowaniu w pobocze drogi powiatowej 5157P
Gorzupia –Tomnice wg wskazań zamawiającego.
Dostawa wraz z wbudowaniem mieszanki granitowej w pobocze drogi powiatowej przez wykonawcę
należy wykonać przy użyciu układarki , koparki, wraz z zagęszczeniem walcami drogowymi . Remont
należy wykonać kruszywem łamanym granitowym frakcji 0/31,5 mm w szacunkowej ilości 240,00 ton.
Oferowane kruszywo łamane parametrami technicznymi i jakościowymi musi odpowiadać Polskiej Normie
przenoszącej Normę Europejską PN-EN-13242+ A1 : 2010– aktualna deklaracja własności użytkowych
dołączona do dostarczonego i wbudowanego materiału
2.Dostawa mieszanki granitowej frakcji 0/31,5 mm : 300,00 ton do bazy PZD Krotoszyn
Oferowane kruszywo łamane parametrami technicznymi i jakościowymi musi odpowiadać Polskiej Normie
przenoszącej Normę Europejską PN-EN-13242+ A1 : 2010– aktualna deklaracja własności użytkowych
dołączona do dostarczonego i wbudowanego materiału
3.Dostawa grysów bazaltowych płukanych frakcji 2/5 mm : 50 ton do bazy PZD Krotoszyn
Oferowane kruszywo łamane parametrami technicznymi i jakościowymi musi odpowiadać
Polskiej Normie przenoszącej Normę Europejską PN-EN 13043:2004
Szczegółowy zakres stanowi załącznik 2 do SWZ. - kosztorys ofertowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55984,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93630,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55984,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo-Usługowa Mirosław Krysztofiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6181011966
7.3.3) Ulica: Żychlin 6
7.3.4) Miejscowość: Gołuchów
7.3.5) Kod pocztowy: 63-322
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55984,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-06-30| 2023-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |