Usługa przeprowadzenia warsztatów dla studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w ramach Projektu Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej I
Politechnika Łódzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00165002
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-05 09:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
Danuta BarałkiewiczPoznań, PL
11 920 PLNAdam SajnógPoznań, PL
11 920 PLNWiktor LorencPoznań, PL
11 920 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.