Remont elewacji na budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji "SOKÓŁ" w Sieniawie

Miasto i Gmina Sieniawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00057600
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00057600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-23 08:54
Lokalizacja
Sieniawa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7add4177-d0a2-47ec-ad94-6b107265e961
Identyfikator
7941685181
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie płytek

Wykonawcy

1 przyznane

TECHART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWiązownica, PL · lot 0
199 458,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057600 z dnia 2025-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji na budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji "SOKÓŁ" w Sieniawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Sieniawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieniawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-530

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166227301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sieniawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sieniawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sieniawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji na budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji "SOKÓŁ" w Sieniawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7add4177-d0a2-47ec-ad94-6b107265e961

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099327/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont elewacji na budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji "SOKÓŁ" w Sieniawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie elewacji na budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji „SOKÓŁ” w Sieniawie zgodnie z opracowaną dokumentacją architektoniczną i techniczną, uzyskanymi warunkami konserwatorskimi.
Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi:
1) renowację spękanych tynków,
2) renowację detali sztukatorskich
3) remont posadzki na balkonach,
Zakres prac objętych niniejszym postępowaniem obejmuje jedynie część wschodnią budynku (obszar wejścia głównego do budynku).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekt budowlano – wykonawczy, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót mający charakter pomocniczy i należy go odczytywać wyłącznie z innymi dokumentami, które stanowią załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 6 do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199458,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199458,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199458,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHART Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922290576

7.3.4) Miejscowość: Piwoda 150

7.3.5) Kod pocztowy: 37-522

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199458,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2025-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane