Rewitalizacja części południowo - zachodniej zabytkowego Ogrodu w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00165271
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00165271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-05 10:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74096526-aec0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7010794896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00165271 z dnia 2023-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja części południowo - zachodniej zabytkowego Ogrodu
w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369111140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Agrykola 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-460
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 50 60 024
1.5.8.) Numer faksu: +48 22 50 60 174
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lazienki-krolewskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lazienki-krolewskie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja części południowo - zachodniej zabytkowego Ogroduw Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74096526-aec0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00165271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00084210/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewitalizacja części południowo - zachodniej zabytkowego ogrodu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00101008
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2023/PZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 306162,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z rewitalizacją części południowo - zachodniej zabytkowego Ogrodu w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, w rejonie ulicy Gagarina i Parkowej w zakresie nawierzchni parkowych oraz zieleni. Zakres opracowania obejmuje część działki nr 6/3 i 18 obręb 5-06-15 w Dzielnicy Śródmieście, ul. Agrykola 1, 00-460 Warszawa.
Zamówienie składa się z następujących zadań:
Zadanie I: roboty budowlane związane z rewitalizacją wskazanego obszaru Ogrodu tj. remontem alejek parkowych, wykonaniem nawierzchni parkowych i nawierzchni bezpiecznych;
Zadanie II: prace związane z zagospodarowaniem terenu w zakresie zieleni.
OGÓLNY ZAKRES PRAC:
1) Prace rozbiórkowe;
2) Niwelacja, wyrównanie i korytowanie terenu;
3) Kształtowanie niecek retencyjnych;
4) Wykonanie wszystkich rodzajów nawierzchni wraz z obrzeżami;
5) Zagospodarowanie terenu w zakresie zieleni;
6) Opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną, protokołami pomiarów, certyfikatami, atestami itp. w 3 egzemplarzach papierowych oraz na 3 płytach CD i przekazanie jej Inwestorowi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326940 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529830,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326940 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakładem Usług Brukarskich „ADROG” spółka jawna Adam Dybcio - Eugenia Dybcio
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261009540
7.3.3) Ulica: ul. Dobra 6 lok. 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-388
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Marcin Gajda Architektura Krajobrazu, ul. Narodowa 116, 32-080 Brzezie - zagospodarowanie terenu w zakresie zieleni (35% wartości zamówienia)
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326940 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot Umowy zostanie wykonany w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania Umowy, w tym: wykonanie robót budowlanych i zagospodarowania terenu w zakresie zieleni nie później niż do 15 czerwca 2023 r.| 2023-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |