Dostawa paliwa pelletowego dla Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Głownie na sezon grzewczy 2024/2025
Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445432
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445432/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-05 14:39
- Lokalizacja
- Głowno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fb81121-2cf3-46e3-8ea9-da5eb600a341
- Identyfikator
- 7331276917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445432 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliwa pelletowego dla Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Głownie na sezon grzewczy 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470947209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karasicka 51
1.5.2.) Miejscowość: Głowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dps.glowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.glowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fb81121-2cf3-46e3-8ea9-da5eb600a3411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliwa pelletowego dla Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Głownie na sezon grzewczy 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fb81121-2cf3-46e3-8ea9-da5eb600a341
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074729/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa paliwa pelletowego dla Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Głownie w sezonie grzewczym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.26.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 110000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa paliwa pelletowego o parametrach określonych w normie DIN PLUS dla pelletu drewnianego i spełniających wymagania określone poniżej tj.:
a) średnica 5 –7 mm
b) długość 3,15-40 mm
c) wartość opałowa nie niższa niż 18.000 KJ/kg
d) wilgotność nie przekraczająca 10%
e) zawartość popiołu nie przekraczająca 0,8 %
f) gęstość nie niższa niż 600-750 kg/m3
g) udział frakcji 3,15 mm mniejsza niż 0,5 %
w ilości nie większej niż 100 ton do kotłowni Domu Pomocy Społecznej w Głownie im Jana Pawła II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114390 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149937 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114390 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FARM Krzysztof Piechut
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101851955
7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 20
7.3.4) Miejscowość: Koluszki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-040
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114390 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |